Kamelot

Sve o najbrzem metal pravcu, power metal bendovi..

Moderators: breakdown_, Vufli

Postby Conspiracy » Sun Oct 21, 2012 16:06

Pakaa wrote:
Kosy wrote:
ent_x wrote:album definitivno nije na prvo slušanje i treba mu dati vremena.

Album legne odmah ili uopće ne legne, tu nema filozofije.

Nije istina, može ti nešto leć i nakon dugo vrimena.

normalno
Conspiracy
Forum member

Postby ent_x » Sun Oct 21, 2012 16:26

Većina dobrih albuma mi se svidjela nakon dužeg preslušavanja, nekako se sve posloži na svoje mjesto. Što se tiće usporedbe Tommya i Khana to ne želim uspoređivati, ja sam mišljenja da je Tommy najbolji mogući izbor pjevača za Kamelot nakon Khana! Ja album imam tek dva dana tako da ti možeš drugačije pričati nakon 3 tjedna preslušavanja.
ent_x
Forum member

Postby Kosy » Sun Oct 21, 2012 17:45

Pakaa wrote:
Kosy wrote:
ent_x wrote:album definitivno nije na prvo slušanje i treba mu dati vremena.

Album legne odmah ili uopće ne legne, tu nema filozofije.

Nije istina, može ti nešto leć i nakon dugo vrimena.

Kako kome.
Kosy
Forum member

Postby Kosy » Sun Oct 21, 2012 17:49

ent_x wrote:Većina dobrih albuma mi se svidjela nakon dužeg preslušavanja, nekako se sve posloži na svoje mjesto. Što se tiće usporedbe Tommya i Khana to ne želim uspoređivati, ja sam mišljenja da je Tommy najbolji mogući izbor pjevača za Kamelot nakon Khana! Ja album imam tek dva dana tako da ti možeš drugačije pričati nakon 3 tjedna preslušavanja.

Meni se album dopao odmah, a ne nako tri tjedna. Kao i sve koje slušam, ako mi se ne dopadne, ne valja i nemam više šta slušat. Valja ili ne valja, nema sredine ili davanja šanse dok mi se ne dopadne. Ono što mi se nije dopadalo prije 10 godina niti mi se sada ne dopada, niti će mi se ikada.

Da, slažem se s tobom, momak je, ha, pa najbolja je teško reći, ali jako dobra zamjena za nezamjenjivog Khana.
Kosy
Forum member

Postby Conspiracy » Sun Oct 21, 2012 20:07

Produkcija mi se ne sviđa,a album na prvo slušanje mi zvuči ka da su skupili najlošije ne izdane stvari s khanom i stavili na album,ima par izuzetaka,ali sve u svemu album je prosjek..jbg...bendovi ostaje bez ideja,prvo nightwish,pa evergrey i sad kamelot,i da je khan osta,album opet nebi bia nešto extra
Conspiracy
Forum member

Postby Kosy » Sun Oct 21, 2012 20:40

Conspiracy wrote:Produkcija mi se ne sviđa,a album na prvo slušanje mi zvuči ka da su skupili najlošije ne izdane stvari s khanom i stavili na album,ima par izuzetaka,ali sve u svemu album je prosjek..jbg...bendovi ostaje bez ideja,prvo nightwish,pa evergrey i sad kamelot,i da je khan osta,album opet nebi bia nešto extra

Zašto ti se ne sviđa produkcija, konkretno napiši. Šta ne valja ?
Kosy
Forum member

Postby Conspiracy » Sun Oct 21, 2012 21:43

ne znam kako bi to opisa,ali fali mi onaj zvuk s fourth legacy-a,karme,epice,black halo-a...nekako mi je prije produkcija bila snažnija,čišća,nemam pojma,ugl. ne sviđa mi se baš
Conspiracy
Forum member

Postby Kosy » Mon Oct 22, 2012 8:17

Conspiracy wrote:ne znam kako bi to opisa,ali fali mi onaj zvuk s fourth legacy-a,karme,epice,black halo-a...nekako mi je prije produkcija bila snažnija,čišća,nemam pojma,ugl. ne sviđa mi se baš

A dobro, mada, produkcija ili valja ili ne valja, teže ju je ocjenjivati sa dopada se ili ne. Ova ekipa radi s bendom odavno, ima jedan od najboljih studija uopće, u kojem je snimano, pa je teško vjerovati da ne valja baš produkcija. Možda si skinuo neku loše verziju, jer produkcija je izvanredna. Ima baš sve što si naveo plus još i tehničke kvalitete. Btw., rodukcija albuma koje si naveo međusobno se razlikuje.
Kosy
Forum member

Postby Conspiracy » Mon Oct 22, 2012 8:40

nisam ni reka da je ista produkcija na svima albumima,ali eto čini mi se da je prije bila bolja,ista stvar je i s evergrey-em monday -morning apocalypse,album je isto dobro isproduciran,nema neki većih zamjerki,ali se izgubia taj evergrey zvuk,nightwish isto s onceom,dobro isproduciran,ali se po meni izgubia nightwish zvuk,ugl. nadam se da si skužia na što mislim,jer m je objašnjavanje ravno nuli
Conspiracy
Forum member

Postby ent_x » Mon Oct 22, 2012 11:57

da složio bi se da je produkcija malo mutna/prigušena ne znam kako bi to definirao, moguće je da je to do kopije koju imam.
ent_x
Forum member

Postby Kosy » Mon Oct 22, 2012 19:23

Spot za Sacrimony (Angel of Afterlife)

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... RAc_hx33-Q
Kosy
Forum member

Postby Ar-Pharazon » Fri Oct 26, 2012 22:45

napokon preslušo album par puta, baš mi se sviđa :D Khan je nezamijenjiv ali Tommy se dobro uklopio i album zvuči jako dobro, baš Kamelotski epic, naravno ne na razini Epice ili Black Halo-a ali svejedno jako dobro
Leather and spike, drunk on my bike
Ar-Pharazon
Forum member

Postby ent_x » Fri Nov 09, 2012 19:10

Nakon dužeg slušanja novog albuma, mogu samo reći jedno-a to je da album rastura i da je odličan! iskreno meni nema loše pjesme, naravno nije to epica ili the black halo, ali je super, nemam mi dosadnih pjesama koje bi preskočio.album bi svrstao nekako u eru karme i malo the fourt legacy. drago mi je da je kamelot pokazao da može sasvim dobro funkcionirati bez khana.

šta reći, koju posluhu porati nego nadam se nekom konačno koncertu kod nas, mislim da bi stvarno bio red!!! :D
ent_x
Forum member

Postby Ar-Pharazon » Fri Nov 09, 2012 22:55

ent_x wrote:šta reći, koju posluhu porati nego nadam se nekom konačno koncertu kod nas, mislim da bi stvarno bio red!!! :D

:thumbsup:
Leather and spike, drunk on my bike
Ar-Pharazon
Forum member

Postby Kosy » Sat Nov 10, 2012 11:05

ent_x wrote:Nakon dužeg slušanja novog albuma, mogu samo reći jedno-a to je da album rastura i da je odličan! iskreno meni nema loše pjesme, naravno nije to epica ili the black halo, ali je super, nemam mi dosadnih pjesama koje bi preskočio.album bi svrstao nekako u eru karme i malo the fourt legacy. drago mi je da je kamelot pokazao da može sasvim dobro funkcionirati bez khana.

šta reći, koju posluhu porati nego nadam se nekom konačno koncertu kod nas, mislim da bi stvarno bio red!!! :D

Meni album nije odličan, dobar je, ali da bi bio red da ih netko dovede, slažem se s tobom.

:)
Kosy
Forum member

PreviousNext

Return to Power